ÜRITUS: Jumbude ja Valgete Tiigrite kooliaasta lõpetamise perematk

nõid | L, 17/05/2008 - 12:13
algus: 01.06.2008 - 10:00 lõpp: 01.06.2008 - 16:00

Kooliaasta lÕpetamise perematk 1.juunil

Koondused saavad selleks aastaks läbi ja ees ootab suur suvi. Veel enne, kui kõik maale vanaema juurde suvitama lähevad, saavad Valged Tiigrid ja Jumbud veelkord kokku, et matkama minna. Seekord siis Vapramäele.

Et aga ainult lapsed ei oleks skautlikud ja rõõmsad, kutsume ka kõiki vanemaid ja õdesid-vendasid osalema.

Kavas on:

• *veidike matkata, et loodus linnainimesele liiga võõraks ei jääks.
  • *mängida (ka emad-isad löövad kaasa)
  • *piknikku pidada
  • *lõket teha

Kaasa võta:

• *toidunõud (aga mitte need ühekordselt kasutatavad – skaut on looduse sõber)
  •      *kauss
  •      *tass
  •      *lusikas, kahvel, nuga
  • *mugavad jalatsid
  • *riietus, mis vastaks ilmale (matk jääb ära ainult siis, kui taevast lund ja rahet tuleb)
  • *hea tuju
  • *midagi ise küpsetatut kõigiga jagamiseks
  • *juua kogu perele

Kohapeal grillime, valmistame salati ja võibolla ka teed – selleks palume igalt osalejalt 30 krooni. Lisaks kasutame matkajuhi teenuseid, et oleks veidi huvitavam – see maksab pundi peale 600 krooni ning selle jagame kõigi osalejate vahel ära. (hundusid on 4, skaute 11, vanemaid ja pereliikmeid x)

Kuidas me sinna saame?

Kuna tegu on perematkaga ja paljudel peredel on autod olemas, siis läheme autodega. Kokku saame Kivilinna Gümnaasiumi hoovis 1. juunil kell 10 ning stardime Valga suunas. Sõidame ligikaudu 20 km. Tagasi tuleme siis, kui tahame, aga mitte hiljem kui kell 4.

Registreerimine on oluline. Palun tehke seda aegsasti, et me saaksime arvestada toidu ja autodega. Hiljemalt 25. mail.

Tavapärased kontakttelefonid:

Liina 5258282

Siim 53413600

Tulge veedame koos ühe toreda pühapäeva!