Mai kuu alguses sain telefonikõne "vanalt skaudilt", nii tutvustas ennast mulle 86 aastane Lembit Laheranna. 12. mai lõuna paiku läksime koos Liina ja Siimuga (M) vanahärrale külla. Lembit kuulus enne II ilmasõda Narva skautide ridadesse. Nende skaudisalgal oli olemas oma mootorpaat, millega Narva jõel sõideti. Oma pika elu jooksul on Lembit pidanud mitmeid ameteid, muuhulgas ise valmis ehitanud mitu mootorpaati.

Küllakutse põhjuseks oli see, et Lembit oli valmistanud skaudiliiliaga lipuvarda, ning soovis seda nüüd tegutsevatele skautidele kinkida. Vardale pani vana skaut kaasa ka Eesti lipu.

Suured tänud Lembitule.

Kommentaarid

Marko | 22/05/08, 15:20 | vasta

!

Tänusõnad Lembitule, väga väärtuslik kingitus!

Siim | 22/05/08, 22:49 | vasta

..

kas oli ka mingi konkreetne põhjus, miks just meie selle au osaliseks saime? või ei ole me ainsad?

ott | 10/06/08, 17:31 | vasta

..

Meile langes see au osaks seetõttu et võitlejad kaitseliidust olid netiavarustest Tartu skaute otsides Lembitule minu numbri leidnud.