ÜRITUS: Talimängud

nõid | E, 23/11/2009 - 00:08
algus: 22.01.2010 - 16:00 lõpp: 24.01.2010 - 17:00

22-24. jaanuar 2010.a. toimuvad ESÜ talimängud Lääne-Virumaal Jänedal. Ööbime Jäneda Põhikoolis. Osalema ootame skaute, vanemskaute, rändureid ja nende juhte.

Kuna meie piirkonnas on raske leida ööbimise kohta 400 inimesele ja koolimaja võtab vastu maksimaalselt 150 inimest, oleme kahjuks pidanud seadma osalejate piirarvu ühest üksuselt 10 noort.

I registreerimise tähtaeg on 15. detsember. Kui Sinu üksusest on siiski huvilisi rohkem, kehtib peale 15. detsembrit reegel, kes ees see mees ehk kõik vabad kohad antakse küsijatele.

Kohtade arvu vähesuse tõttu on eelistatud ESÜ liikmed. Seega mitte liikmetele kehtivad kohapeal registreerimissüsteem kohapeal.

Talimängud on nagu ikka tihedalt seotud talispordiga, milleks Kõrvamaa loodus annab meile võrratud võimalused.
Lisaks traditsiooniline skautlik programm: tutvumisemängud, lõkkeõhtud, talispordi-võistlused (mille kõrval võimalus ka matkata, uisutada), laupäevaõhtune seltskondlik pidu, autasutammine ja koristamine.

Nskm Aune Suve
ESÜ programmijuht
Hind:
I Registreerimise tähtaeg 15. detsember - osalus-tasu 125 krooni, soovime teada üksust ja osalejate arvu. Eelnevalt registreerunud üksustes lisakohad saanud liikmed saavad tasuda kuni 28. detsembrini 125 kroonist osavõtumaksu.

II registreerimise tähtaeg 15. jaanuar – osalustasu 225 krooni, soovime täpset osalejate nimekirja.

Kohapeal (kui on kohti, vastav info tuleb 15. jaanuaril kodulehele) 300 krooni.